آیا کروناویروس استخراج بیت کوین را تحت تاثیر قرار می دهد ؟

دولت چین در واکنش به شیوع گسترده‌ی کرونا ویروس ، اقدام‌های متعددی برای جلوگیری از پیشرفت بیشتر این بیماری انجام می‌دهد. دراین‌میان، کسب‌وکارهای متعددی هم تحت‌تأثیر تصمیم‌ها و سیاست‌های مقابله‌ای قرار می‌گیرند. با پیاده‌سازی قوانین جدید قرنطینه، بسیاری از مردم در محل‌هایی که حضور دارند، باقی می‌مانند و امکان بازگشت به محل کار خود را ندارند.

یکی از مزارع استخراج بیت کوین در جریان سیاست‌های قرنطینه‌ در چین، مجبور به تعطیلی شد. مدیرعامل BTC.top، در حساب کاربری ویبو خود نوشت تمامی دستگاه‌های معدن‌کاوی‌اش در مورد این اتفاق نوشت . مزرعه‌ی مذکور در منطقه‌‌ای دور از مرکز شیوع ویروس کرونا قرار داشته است. وی ادعا می‌کند شرکتش اجازه‌ی بازگشایی مرکز معدن‌کاوی را ندارد و افراد شاغل در مزرعه‌ی معدن‌کاوی هیچ‌گاه از فعالیت باز نایستاده‌اند و از زمان شروع دوره‌ی کنترل قرنطینه‌ای، هیچ‌یک از نیروهای تعمیر و نگه‌داری نیز محل را ترک نکرده‌اند.

کرونا ویروس شایع شده در این روزها به یک بحران جهانی تبدیل شده است. باید دید بعد از تحت تاثیر قرار دادن بیت کوین، خط تولید گلکسی زد فلیپ و … دیگر چه صنایع و فناوری هایی را تحت اثر قرار خواهد داد … ؟!

اشتراک اجتماعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *